• Ви знаходитесь тут:

Про міський семінар шкільних бібліотекарів

2014-11-13

/Files/images/DSC09624.JPG

12.11.2014 року на базі Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 (директор Хильки В.І.) відбувся міський семінар для шкільних бібліотекарів з теми: «Організація та методика проведення масових заходів бібліотекою». Своїм досвідом роботи поділилася завідувач бібліотекою Заболотня Ольга Дмитрівна.

У рамках міського семінару для шкільних бібліотекарів була проведена екскурсія педагогом-організатором Фесенко Л.В. та учнями 8-Б класу виставкою архаїчних ужиткових речей у кабінеті народознавства

Також проведені майстер-класи з виготовлення народних ляльок-оберегів. Майстер-клас з виготовлення ляльки-зерновушки проводила керівник гуртка „Етнолялька” Дяченко О.В. Майстер-клас з виготовлення ляльки-янгола успішно пройшов під керівництвом вчителя обслуговуючої праці Ган Л.Р. Шкільні бібліотекарі разом з учнями з захопленням виготовляли обереги.

/Files/images/DSC09617.JPG
/Files/images/DSC09624.JPG